2. klassi klassiõhtu Vaskna turismitalus

Neljapäeva, 9. juuni õhtusse plaanisime 2. klassi klassiõhtu koos vanematega, et kooliaastale joon alla tõmmata. Seekord saime kokku Vaskna turismitalus. 

Talu perenaine Margit tutvustas meile kõigepealt oma perega seotud lugusid kandvaid asju, millele järgnes jalutuskäik pojengiaias. Aiaski oli igal peenral ja taimel oma tähendus.

Seejärel suundusime puhkeruumi klassi õppeaasta tegevusi kajastavat slaidiprogrammi vaatama. Meie klassis on ikka väga tegusad lapsed. Polnud kooliüritust, milles aktiivselt poleks kaasa löödud. Ja neid ettevõtmisi oli rohkelt. Tore oli taas meenutada olnut.

Muusikalist elamust pakkusid klassiõhtul muusikakoolis käivad õpilased Aksel akordionil ja Luise Maria flöödil. Kooslauluna kõlas meeleolukas „Lõvijaht“.

Kogu pere sai lustida seltskonnamänge mängides. Orienteerumisoskusi sai proovile panna kaardilt legendi lugemise ja sihtmärkide leidmise mängus.

Kui lapsed lustisid täiega batuudil ja kiikedel, oli vanematel tore omavahel juttu ajada. Ilm oli ütlemata ilus ja sääsedki võrdlemisi leebed. 

Lugusid ja lustimist jagus kauemaks. 

Uute kohtumisteni uuel õppeaastal!

2. klassi klassijuhataja Anne Heier

Rohkem pilte vaata siit

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s