Erasmus + õppereis Kreekasse

5. – 15. novembrini osalesid direktor Saskia Sadrak-Tammes ja klassiõpetaja Annika Paavel Erasmus+ projekti raames koolitusel „MuseumWalks: integrating local history in your classroom“. Kursus toimus rikkaliku ajaloo- ning kultuuripärandi poolest tuntud Kreekas, kus rahvusvahelist seltskonda (Eesti, Leedu, Rootsi, Hispaania, Portugali, Itaalia, Türgi, Hollandi haridustöötajad) võõrustas Kalamatas asuv Areadne Lifelong Learning Centre.
Õppetöö käigus tutvuti nii Kalamata linna kui Messinia piirkonna ajalooliste ning kultuuriliste paikadega, eesmärgiga õppida, kuidas rakendada ja lõimida kohalikku ajalugu ning kultuuri oma klassiruumis. Selleks lahendati koostöiselt mitmeid praktilisi ülesandeid, mis hõlmasid muuhulgas nii sise- kui välisruumi ning infotehnoloogiliste vahendite kasutust. Lisaks tutvuti erinevate rahvusvaheliste praktikatega.
Mitmekülgselt üles seatud programm ning fantastilised kolleegid naaberriikidest ning kaugemaltki jätsid kustumatu mulje ning positiivse laengu veel pikaks ajaks. Põnevad kogemused ning uued teadmised ootavad integreerimist õppetöösse.

Õpetaja Annika Paavel

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s