Noorte seikluspäev

6. juunil 2022. a toimus Võrumaa noorte seikluspäev. Selle korraldajad olid oma loovtöö raames Märt Viidu, Raimondo Jõgeva ja Hugo Rüütli. Seikluspäeva korraldamisel aitasid kaasa Taivo Timmusk, Katre Palo, Kadri Parts, Mariann Toots, Paavo Rüütli, Ede Pähn, Lauri Sild ja Ade Timmusk.

Planeerisime üritust mitu kuud ette. Taotlesime raha ANK-ist projektikonkursi “Järgmine samm” raames. Me saime 2000 €, mille eest ostsime GPS jälgijad, kaardid, auhinnad võistlejatele ning tasusime toitlustuse eest. Plaanis oli korraldada eriline orienteerumisvõistlus Võrumaa noortele. Täpsemalt oli meil kavas matk Viitinast Haanjasse, kuhu tulid juurde lisaülesanded ja noortele huvipakkuvad tegevused. Ürituse läbiviimiseks pidime saama loa  maaomanikelt, kelle maid rada läbis, Transpordiametilt ja Rõuge vallalt.

Mõtlesime, mis noortele huvi pakuks. Võistkondi oli 10, 6 Haanjast ja 4 Rõugest. Osalesid 6.-9. klasside õpilased. Haanja kooli 1.-5. klassi õpilased võistlesid Haanja ümbruses lühemal rajal.

Võistluspäeva alguses said võistkondade esindajad endale GPS seadmed ja SI-pulga. 5 minutit enne starti said võistkonnad kätte kaardid ning asusid neid uurima. Kõik võistkonnad jõudsid edukalt finišisse, kus neile pakuti sooja suppi ja jooki. Võistlejate liikumist rajal saab järele vaadata lehel https://sportrec.eu/ui/#1h9922e.

Võistlejad enne starti kaarti uurimas.

Hugo Rüütli, Märt Viidu, Raimondo Jõgeva, 7. kl

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s