Kunstiringi tegevusest

Kunstiring on saanud hoo sisse Haanja kooli Ruusmäe õppekohas.
Tegeleme erinevate materjalide tundmaõppimise ja kasutamisega. Õpime vaatlema ja arutlema maailma üle positiivses võtmes. Kummutame sajanditetaguse aegunud arusaama, nagu kunstiga tegelemine oleks seotud võimega kopeerida detailselt ümbritsevat maailma või vajaks sünnipärast annet. Niisiis, esimesel kohal on õpilaste eneseväljendamise ja julguse
toetamine, pakkudes eduelamust ja positiivset tagasisidet, sooritusvõimest olenemata. Olevik on loomingulise mõtlemise ja avara maailmapildi päralt, liinitöö ja kopeerimise teevad ära robotid ning igapäevased tehnikavidinad.
Otsus kunstiringi vedada just Ruusmäel, kujunes väga orgaaniliselt. Esimene initsiatiiv tuli Anne Heieri kaudu just mõisahoones tegutsevate õpilaste poolt. Avarale ja inspireerivale keskkonnale, kus särasilmsed ja hakkajad õpilased ootamas, oli juhendajal võimatu vastu panna! Tänan teid nende võimsate hetkede eest! Saame kokku teisipäeviti kell 13.20 ja toimetame tunni ja pisut peale.

Oodatud on kõik Haanja kooli algklasside õpilased.
Loodan tulevikus vedada Rogosis ka täiskasvanute kunstiringi ning leida Haanjamaa tegusate noorte tihedalt täis päevakavadesse oma aeg. Ootan huviliste märguandeid.

Info: maiden@haanja.edu.ee
Mõnusate kohtumisteni!
Maiden Paljak

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s